آسانسور خودروبر

آسانسور خودروبر چیست؟

آسانسور خودروبر نوعی آسانسور است که از آن برای جابجایی خودروها هم به صورت عمودی و هم افقی در محیط هایی همانند ساختمان های بلند و آپارتمان ها، گاراژها، نمایشگاه های خودرو، تعمیرگاه های بزرگ و …. مورد استفاده قرار می گیرد. البته جابجایی افقی این نوع آسانسورها عمدتا در پارکینگ های مکانیزه و مجهز انجام می شود که وقتی خودروی عقبی قصد خروج دارد، باید خودروی جلویی به طرف دیگری برود. سیستم انتقال نیروی این آسانسورها در دو نوع کششی و هیدرولیکی ساخته می شود. ظرفیت جابجایی بار در این آسانسورها بین 2 تا 20 تن است. بیشترین استفاده از آسانسورهای خودروبر با سیستم هیدرولیکی در  پارکینگ ساختمان هایی است که بین دو تا سه طبقه ارتفاع دارند.

طراحی آسانسور خودروبر

 

قیمت آسانسور خودروبر

در ارتباط با قیمت آسانسور خودروبر باید بگوییم تفاوت قیمت این سیستم ها بسیار زیاد است. البته این تفاوت قیمت به عواملی مربوط است که باعث این مساله شده است. از جمله این عوامل می توان به ابعاد آسانسور، میزان ظرفیت آن، مکان مورد استفاده به لحاظ تجاری یا مسکونی بودن، برند سازنده، نوع سیستم انتقال نیرو، جنس و کیفیت فلزات مورد استفاده و …. اشاره کرد. به طور کلی نصب و اجرای آسانسورهای خودروبر شامل هزینه های مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره شده است:

 • هزینه آماده کردن چاهک: در این مورد می توان به هزینه های مربوط به ابعاد چاهک، اندازه آهن آلات و فلزات، نوع اجرا و کیفیت آن اشاره کرد.
 • هزینه نصب آهن آلات: مرحله نصب آهن آلات که به آن آهن کشی هم می گویند هزینه های متفاوتی دارد که به ابعاد چاهک، نوع اجرا و کیفیت آن، اندازه آهن آلات و همچنین تعداد طبقات ساختمان بستگی دارد.
 • هزینه نصب ریل ها و درب ها: در این مورد هم هزینه های مربوط به نصب  ریل ها و درب ها، کیفیت اجرا، سایز ریل ها، میزان آهن آلات مورد استفاده و تعداد طبقات ساختمان روی هزینه های نصب آسانسور خودروبر تاثیرگزار است.
 • هزینه های الکتریکال: این مورد هم از عواملی است که روی هزینه های نصب و اجرای آسانسور خودروبر تاثیرگزار است. از جمله این که هزینه های مربوط به پیاده سازی، نوع و کیفیت آن در قیمت نصب آسانسور خودروبر تاثیر دارد.
 • هزینه های مربوط به اخذ بیمه و گواهی استاندارد آسانسور: در مورد هزینه اخذ گواهی استاندارد باید بگوییم که این هزینه شامل نوع کاربری ساختمان، تعداد توقف های آسانسور، ظرفیت کابین و …. است.

 

خرید آسانسور خودروبر

شرکت های مختلفی در تولید و نصب انواع آسانسورهای خودروبر فعالیت دارند. البته هر کدام از این شرکت ها انواع آسانسورهای خودروبر را در قیمت های متفاوتی به فروش می رسانند. توصیه می شود به هنگام خرید این آسانسورها، به نکاتی از جمله کاربرد این سیستم، محیط مورد استفاده، ظرفیت مورد نیاز، قیمت آن، بررسی محصولات شرکت های مختلف، سیستم انتقال نیرو و …. باید توجه شود. توصیه می شود حتما پیش از خرید آسانسور خودروبر از نظرات کارشناسان در این زمینه استفاده کنید تا خرید شما منطبق با استانداردها و برطرف کننده نیازهای شما باشد. همچنین کیفیت دستگاه هم به اندازه ای باشد که بتواند نیازهای شما را به خوبی برطرف کرده و دچار ایراد و خرابی زودهنگام قطعات نشود.

آسانسور خودروبر ساختمان

آسانسور خودروبر ساختمان یکی از انواع آسانسورهای خودروبر محسوب می شود که در ساختمان های چند طبقه نصب و استفاده می شود. با استفاده از این سیستم می توان به راحتی خودروها را در طبقات مختلف ساختمان جابجا کرد. البته باید به این مساله توجه کرد که سیستم انتقال نیرو برای این نوع آسانسورها در ساختمان هایی که ارتفاع آن ها تا سه طبقه است، از نوع هیدرولیکی می توان استفاده کرد. اما برای ساختمان هایی که ارتفاع بیش از سه طبقه دارند، باید سیستم انتقال نیروی آن ها از نوع کششی باشد.

ضوابط آسانسور خودروبر

در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین ضوابط و الزامات نصب و اجرای آسانسورهای خودروبر پرداخته ایم. در واقع برای اجرای این آسانسورها در محیط های مختلف باید این ضوابط و الزامات رعایت شود.

 • آسانسورهای خودروبر نباید به گونه ای نصب شود که خودروها تنها از این راه بتوانند ورود و خروج داشته باشند. این الزام، تمامی اماکن و ساختمان های مسکونی، عمومی، اداری و تجاری را شامل می شود.
 • نصب آسانسوهای خودروبر در پارکینگ های طبقاتی یا ساختمان هایی که طبقات پارکینگ آن ها با ساختمان، همجور است، امکان پذیر است. در چنین شرایطی با محاسبات ترافیکی می توان تعداد آسانسورهایی که مورد نیاز است را تعیین کرد.
 • برای این که آسانسورهای خودروبر به طور کامل سرویس دهی شود، تامین برق آن باید از راه نیروی برق ژنراتور باشد.
 • برای آن که گاز و دودها از اگزوز خودروها تخلیه شود، ضروری است فن های مکنده ای نصب شود که با حجم کابین در سقف کابین و در بالای چاه آسانسور تناسب داشته باشد.
 • کابین این آسانسورها باید به نحوی طراحی شود که از درب اتوماتیک با سیستم محرکه جداگانه برخوردار باشد. همچنین درب های طبقات ساختمان باید از نوع اتوماتیک نصب شود.
 • هر کابین باید دو شستی احضار داشته باشد که محل این شستی ها هم در دو طرف دیواره کابین قرار داشته باشد. محل نصب این شستی ها باید به نحوی انتخاب شود که راننده ای که در حال وارد کردن و خارج کردن خودرو است، از هر دو سمت بتواند به دکمه های طبقات دسترسی داشه باشد. همچنین دکمه های توقف اضطراری هم باید نصب شود.
 • ضروری است در قسمت ورودی های کابین، چشم الکترونیکی از نوع پردهای دو یا سه بعدی نصب شود.
 • لازم است سیستم تراز طبقه مجدد روی آسانسور خودرو نصب و اجرا شود.
 • توقف کابین باید در تراز هر طبقه انجام شود و باید به هنگام ورود و خروج مسافر یا بار در همان تراز قرار داشته باشد.
 • کابین به هنگام بالا رفتن نباید هیچ صدای غیر معمول بدهد و همچنین باید بدون لرزش و تکان باشد.
آسانسور خودروبر

طراحی آسانسور خودروبر (car lift)

شرکت هیرو آسانسور به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو و با سابقه در صنعت آسانسور کشور، در طراحی، اجرا و پشتیبانی آسانسور خودروبر، همواره در کنار مهندسان، معماران و طراحان بنام صنعت ساختمان کشور بوده است.

امروزه به دنبال رشد جمعیت شهرنشین، مسئله تامین پارکینگ برای اتومبیل ها روز به روز جدی تر شده است و سازندگان آپارتمان‌ها نیز به منظور تامین هر چه بیشتر فضای پارکینگ، تمایل به افزایش تعداد طبقات در فضای زیرین ساختمان‌ها دارند. به همین دلیل استفاده از آسانسور خودروبر از ملزومات این آپارتمان ها می باشد.

نکات لازم جهت طراحی آسانسور خودروبر:

۱- قبل از هر اقدامی لازم است از مهندسان و متخصصین صنعت آسانسور در زمان طراحی و اجرای اسکلت ساختمان استفاده شود.

در مدت ۱۵ سال سابقه کار با موارد بسیار متعددی مواجه شدیم که به علت عدم طراحی مناسب محل نصب آسانسور خودروبر، محدودیت هایی بسیاری ایجاد شده است.

۲- آسانسور خودروبر را می توان با روش های زیر اجرا نمود:

 1. قیچی
 2. مستقیم مرکزی
 3. دوبل بغل
 4. لیفتراکی

۳- ابعاد چاه و آسانسور خودروبر:

با توجه به تنوع آسانسورهای هیدرولیک ابعاد چاه و کابین را برای آسانسورهای خودروبر که یکی از متداول ترین نوع آسانسورهای هیدرولیک است، مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نحوه اتصال جک مطابق با شکل ذیل،  بطور مستقیم جک از زیر می‌باشد:

بطور معمول آسانسورهای خودروبر دارای ظرفیت از 5/2 تا 7 تن هستند که دارای حداکثر ۱۰ متر طول برای جک تک مرحله ای (1 Stage) ، ۱۵ متر طول برای جک تک مرحله ای دو تکه از نوه جک از زیر مقدور می باشند.

ولی در صورت استفاده از سیستم 2-1 امکان اجرای اینگونه آسانسورها تا حدودا  30 امکان پذیر می باشد.

– ابعاد کابین در آسانسورهای خودروبر معمولاً به عرض 220 تا 280 سانتیمتر و عمق ۵۰۰ تا ۶۰۰  سانتیمتر می‌باشد.

فضای موردنیاز برای چاه آسانسور خودروبر به صورت زیر است :

100cm تا 50cm + عرض کابین = عرض چاه (متناسب با نوع در آسانسور)

50cm تا 30cm + عمق کابین = عمق چاه

–  در حالت جک از زیر:

در کف چاه حفره برای استقرار جک به قطر cm  50 در مرکز ثقل کابین تعبیه می‌گردد که عمق آن برای جک یک مرحله ای (1 Stage) به صورت cm 50 + طول مسیر حرکت و برای جک دو مرحله ای (2 Stage) به صورت cm 50 + طول مسیر حرکت / 2 محاسبه می‌گردد.

– در حالت جک بغل غیر مستقیم نیازی به حفر چاک نیست.

موتورخانه

– موتورخانه آسانسورهای هیدرولیک معمولا در کنار چاه آسانسور تعبیه شده و به دلیل نوع سیستم می‌تواند تا 12 متر با چاه فاصله داشته باشد که خود از مزایای این سیست است، ارتفاع موتورخانه حداقل 2 متر و ابعادی حدود 5/2 × 5/2 متر دارد.

درب آسانسور خودروبر

– انواع در، در آسانسورهای هیدرولیک عموماً شامل

1- گیوتینی که در از وسط باز شده و نیمی از آن به سمت بالا و نیمه دیگر به سمت پایین می‌رود.

2- کشویی که به صورت انعطاف پذیر در ریل حرکت کرده و به سمت بغل کابین هدایت می‌شود.

3- تلسکوپی، سانترال یا تلسکوپی – سانترال می‌باشد که قبلا در مورد این درها توضیحاتی ارائه شده است.

 

ابعاد مفید آسانسور خودروبر مطابق اصل ۱۵ مقررات ملی :

آسانسور خودروبر
سرعت حرکت آسانسور خودروبر:

سرعت حرکت آسانسور های خودروبر در رنج m/s 0/2 الی m/s 0/6 می باشد.

برق مصرفی مورد نیاز آسانسور خودروبر :

برق مصرفی سه فاز نیاز دارد.

فضای مورد نیاز برای آسانسورهای هیدرولیک خودروبر :

آسانسور خودروبر

نحوه آرایش جک‌ها و اتصال آن به کابین آسانسور:

به طور کلی ارتباط جک به عنوان محرک کابین آسانسور به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم،‌در 3 حالت مختلف به شرح زیر است:

آسانسور خودروبر

شکل 2 نشان دهنده یک سیستم 2:1 است. که در این حالت طول کورس جک معادل نصب کورس حرکت کابین خواهد بود که در حالت الف با یک جک می‌باشد و در ظرفیت‌های بالاتر و کابین‌های بزرگتر از دو جک استفاده می‌شود. (حالت ب)

آسانسور خودروبر

شکل 3-الف- آسانسورهای هیدرولیک با جک مستقیم در زیر، مجموعه ساده ترین نوع آسانسورهای هیدرولیک هستند که در صورت وجود فضای لازم بهترین انتخاب در جک‌های مستقیم است و از زیر کابین نصب می‌شود که در حالت ب با دو جک نمایش داده شده است.

آسانسور خودروبر

شکل 4-الف- آسانسور هیدرولیک با جک مستقیم از بغل است. در سیستم‌های مستقیم که امکان کندن حفره در کف چاه وجود ندارد جک به بغل منتقل می‌شود تا قسمت بیشتر جک در چاه قرار گیرد و نیاز به کندن حفره به حداقل ممکن کاهش یابد. و در حالت ب حالت دو جک نشان داده شده است.

جدول ابعاد آسانسور خودرو بصورت زیر می باشد:

آسانسور خودروبر

آسانسور خودروبر

نحوه کارکرد آسانسور خودروبر

آسانسور خودرو که با نام جک بالابر اتومبیل هم شناخته می‌شود. این آسانسورها نوعی لیفتراک منحصر به فرد است که اتومبیل را در طول ارتفاع سازه به سمت بالا حرکت می دهد. این لیفتراک‌ها معمولا برای بالا بردن خودرو به همراه سرنشینان یا بدون سرنشین، از طبقه‌ای به طبقه دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. طراحی این لیفتراک‌ها بسیار مهندسی بوده و بایستی از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

در صورت طراحی مناسب، این نوع  آسانسورها به سادگی امکان ورود و خروج خودرو را فراهم می کنند. آسانسور خودروبر استاندارد در حالت کلی تمام خصوصیات یک آسانسور متعارف را در خود دارد. اما از جزئیات کمتری در طراحی برخوردار است.

آسانسور خودروبر

معمولا مشتریان می پرسند بهترین شرکت بالابر خودرو کدام است؟

بهترین برند آسانسور خودروبر چیست؟

باسابقه ترین شرکت آسانسور مجری ماشین بر کدام است؟

برای جواب دادن به نوع سوالات بایستی قبل از هرچیزی از رزومه و سابقه کار شرکت آگاه شوید.

آیا شرکتهای مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح را دارد یا نه؟

سابقه کار و میزان رضایت مندی مشتریان چقدر است؟

شرکت آسانسور هیرو با دارا بودن دپارتمان تخصصی آسانسور هیدرولیکی، جهت مشاوره رایگان در خدمت جامعه مهندسی، طراحان، معماران و مجریان و پیمانکاران محترم می باشد.

راه ورودی و رمپ پاركينگ در ساختمان

يك راه ورودی براي پاركينگ از هر خيابان، مجاز است. در صورتي كه بر ملک ٢٠ متر و بيشتر باشد، (صرفًا در پاركينگ هاي عمومي و موارد تجميع قطعات با حداقل بر ١٤ متر) با اولويت به تامين پاركينگ ملك، استفاده از دو درب ورودي براي پاركينگ مجاز است. راه ورودي رامپ پاركينگ از قسمت فضاي آزاد ساختمانی بلامانع بوده، و راه ورودی، جزء فضاي پاركينگ ساختمان نيست. رامپ پاركينگ در فضاي باز ساختمان نيز، در کليه جهات قطعه، جزء زيربنا محسوب نمي شود.

مبحث پانزدهم مقررات ملی ساختمان بند ۱۵-۲-۶-۱ آمده است که:

تعبیه آسانسورهای خودروبر بعنوان تنها راه ورود و خروج خودرو در طبقات پارکینگ کلیه ساختمانهای مسکونی تجاری اداری و عمومی ممنوع میباشد.

منظور از بند فوق بدینصورت است که در بعضی از پارکینگهای طبقاتی بدلیل کمبود فضای پارک خودرو کفی آسانسور خودروبر بعنوان تنها معبر ورود و خروج خودرو هم میباشد که از نظر مقررات ممنوع است چون در صورت خرابی درب رول آپ و نبود کفی در همان طبقه احتمال سقوط خود روهای عبوری وجود دارد و همچنین در صورت وجود کفی ،عبور و مرور خودروها باعث خوردگی و از بین رفتن پکینگ جکها خواهد شد که روغن ریزی و دیگر مشکلات را در پی خواهد داشت.

برخی نوآوریها و ابتکارات گروه صنعتی هیرو در زمینه آسانسور خودروبر

شرکت هیرو آسانسور با بیش از یک ۱۵ سال تجربه در زمینه  طراحی و اجرای انواع آسانسور ها و اجرای انواع آسانسورهای خودروبر هیدرولیکی برخی نوآوریها و ابتکارات خویش را به شرح زیر معرفی می نماید.

۱- اجرای آسانسور خودروبر به طول 12 متر از نوع جک مستقیم از زیر(باشگاه پذیرائی نیاوران)

۲- اجرای آسانسور خودروبر از نوع ۲ جک بغل غیر مستقیم جهت خروج ماشین بصورت نود درجه (پروژه ازگل)

۳- طراحی آسانسور خودروبر بصورت شیبدار (میدان نیلوفر تهران)

۵- طراحی آسانسور خودروبر ۳ توقف با کابین ۳ طبقه (شهریار)

6- طراحی و اجرای آسانسور صنعتی به ظرفیت 15 تن (شرکت پاکسان)

7- طراحی و اجرای آسانسور خودروبر به طول 26 متر (پروژه میگون)

۸- بازسازی انواع آسانسورهای خودروبر قدیمی

۹- اجرای دودستگاه آسانسور جک بغل به طول ۱۵ متر در ۲۰ روز (پروژه مهر شهر)

۱۰- طراحی و اجرای آسانسور پارکینگ برج سفید محمودآباد به طول ۱۵ متر جک از زیر در ساحل دریای خزر

آسانسور خودروبر هیرو آسانسور

بهترین سیستم اجرائی برای آسانسور خودروبر

با توجه به عوامل زیر بایستی بهترین روش اجرای اسانسور خودروبر(بالابر ماشین) را انتخاب کرد

1- آسانسور ماشین بر تا ارتفاع 4 متر

برای اینگونه بالابر خودرو ، بهترین روش قیچی می باشد که نیازی به آهن کشی و نصب ریل ندارد و هزینه تمام شده پروژه کمتر می شود. در کنار حفظ کیفیت دارای صرفه اقتصادی هم می باشد. برای آشنایی بیشتر با این نوع، لطفا مطلب بالابر خودرو را مطالعه بفرمایید.

آسانسور ماشین بر تا ارتفاع 4 متر2- بالابر خودرو از ارتفاع 4 متر تا 15 متر

برای این سیستم می توان از نوع جک از زیر هم استفاده کرد و در صورتی که مشکلی برای کندن چاله جک ندارید، بهترین سیستم جک از زیر می باشد.

بالابر خودرو از ارتفاع 4 متر تا 15 متر
3- آسانسور خودرو از ارتفاع 15 متر تا 20 متر

معمولا برای ارتفاعات بالای ده متر از نوع جک بغل استفاده می شود. ولی توصیه فنی تا ارتفاع 15 متر استفاده از جک از زیر می باشد .و بالای 15 متر جک بغل توصیه می شود.

آسانسور خودرو از ارتفاع 15 متر تا 20 متر
4- آسانسور خودرو بالای ارتفاع 20 متر

برای این نوع سیستم بهترین روش ، استفاده از سیستم کششی 4-1 می باشد. استفاده از موتور گیرلس یا گیربکس هر دو امکان پذیر هست که بایستی با توجه سایر موارد نوع موتور را انتخاب کرد.

آسانسور خودرو بالای ارتفاع 20 مترآسانسور خودرو بالای ارتفاع 20 متر

شرکت هیرو آسانسور یکی از شرکت های مطرح در صنعت آسانسور است که در طول دوره فعالیت خود انواع آسانسورها از جمله آسانسور خودروبر را با درخواست مشتریان گرامی تولید و اجرا کرده است. این مجموعه با برخورداری از پرسنل توانمند و متخصص که در زمینه طراحی، تولید و اجرای آسانسور خودروبر فعالیت تخصصی دارند و همچنین با کسب تجارب ارزشمند در این صنعت در طول دوره فعالیت خود آمادگی دارد تا سیستم های آسانسور خودروبر را با کیفیتی بالا و در سطح استانداردهای جهانی برای کارفرمایان و مشتریان گرامی تامین کند. از این رو برای خرید آسانسور خودروبر می توانید با این مجموعه ارتباط برقرار کرده و از نظرات کارشناسان این مجموعه بهره مند شده و برای نیازهای خود می توانید محصول آسانسور خودروبر این شرکت که یکی از محصولات مدرن و با فناوری بالا هست، را ثبت سفارش و خریداری کنید.

برخی پروژه های های آسانسور خودروبر

۱- مهندس کاظمی- کرج-بلوار ملاصدرا
۲توقف- به طول ۸ متر – جک از زیر (جک و پاور ویتور ایتالیا)
لازم به ذکر است در این پروژه جک در داخل آب قرار گرفته است و با تکنولوژی پیشرفته ایزوله گردیده است.

۲- مهندس اخوی- تهران- میدان سپاه
۳توقف- جک از زیر(جک و پاور ویتور ایتالیا)
تمام کابین با رنگ استاتیک- درب کرکره برقی

۳- مهندس کرمی- کرج – چهار راه مصباح
۲توقف- جک از زیر(جک و پاور ویتور ایتالیا)
تمام کابین با رنگ استاتیک- درب لولایی با ریموت کنترل

۴-مهندس جعفری- کرج- بلوار ابوسعید
۲توقف- جک از زیر(جک و پاور ویتور محصول هیدروفام)
تمام کابین با رنگ استاتیک- درب لولایی با ریموت کنترل

۵- مهندس صالحی- کرج- میدان شهداء
۲توقف- جک از زیر(جک و پاور ویتور محصول ویتور ایتالیا)- کابین از نوع کفی
درب کرکره مکانیکی بصورت گیوتینی

۶- مهندس محمودی- تهران- میدان نیلوفر
این پروژه بصورت شیبدار اجرا گردیده است و دارای ثبت اختراع می باشد.

۷- حوزه علمیه امام خمینی (ره)
4 توقف- یکی پروزه یکی از پیچیده ترین پروژ ها می باشد که بصورت دو درب با ۹۰ درجه اختلاف طراحی شده است. ۱۰ متر ارتفاع- جک از زیر- ریل از بغل

۸- باشگاه پذیرائی نیاوران
4 توقف- جک از زیر به طول 12 متر- کابین از نوع کفی- دربها از نوع لولائی دو لنگه

۹- شرکت لنت پارس
4 توقف – جک از بغل غیر مستقیم- به طول 16 متر- دربها از نوع کرکره برقی

۱۰- صنایع غذایی گلستان
2 توقف – جک از زیر به وزن 7 تن

11- شرکت پاکسان
2 توقف- جک از زیر به وزن 15 تن

12- بانک انصار
2 توقف- پروژه سمنان و پروژه گچساران – هر دو جک از زیر

13- صنایع لاستیکی پارمیدا
4 توقف- جک از زیر به طول 12 متر- دربها از نوع کرکره برقی

14- مهندس جاهد- کرج
2 توقف- جک از زیر

15- مرکز موبایل تبریز
2 توقف – جک از زیر – در این آسانسور جک خارج از آکس می باشد.

۱۶- پروژه معلم لواسان
۳ توقف- جک از زیر

۱۷- پروژه محمود آباد
۱۵ متر جک اززیر- ۶ توقف

۱۸- پروژه بناب
۲ توقف- جک از زیر

۱۹- پروژه مهرشهر کرج
دو دستگاه- 15 متر جک از بغل- این پروژه در عرض 20 طراحی و اجرا شده است (کافرما؛ هلدینگ آناهیتا به مدیرعاملی مهندس ولیئ)

۲۰- پروژه مطهری تهران
۴ توقف- جک از زیر- درب تمام اتوماتیک و از نوع نیمه هوشمند

21- انبار بانک پاسارگارد
از نوع جک از زیر- 2 تن

22- – پروژه مجتمع یاز کرج
دو دستگاه آسانسور ماشین بر ، 5 طبقه- 4 توقف – از نوع جک از زیر به طول 14 متر

23- کارخانه مینو
دو دستگاه 13 متر و 11 متر جک اززیر 3 تن- درب تمام اتوماتیک

24- شرکت معظم طبیعت سبز میهن
دو دستگاه 7 تن و 6 تن- از نوع جک از زیر- با درب گیوتینی

 

با ما تماس بگیرید

88882500

مطالب مرتبط

آسانسور خودروبر

سرویس و نگهداری پیشگیرانه

20 سال خدمات پس از فروش

مشاوره و کارشناسی رایگان

آسانسور خودروبر

تضمین اصالت کالا

آسانسور خودروبر

36 ماه گارانتی

نظرات (٪)

 1. جاوید وطنی مرنی
  مه 25, 2021 at 3:30 ق.ظ

  با سلام و عرض ادب ، ساختمانی در دست احداث در استان اردبیل دارم و نیاز به یکدستگاه آسانسور خودروبر و یکدستگاه آسانسور نفربر دارم لطفا بفرمایید در صورت ارسال نقشه سازه ساختمان امکان مشاوره و راهنماییهای لازم از طرف شرکت محترم هیرم مقدور میباشد ؟

  با تشکر و امتنان وطنی

 2. mianroodi
  سپتامبر 19, 2022 at 6:03 ق.ظ

  سلام
  بله. لطفا جهت راهنمایی بیشتر تماس بگیرید:
  021-88882500

 3. محمدرضا قاسمی
  سپتامبر 19, 2023 at 7:15 ق.ظ

  مقاله تون عالی بود👍❤️
  من خیلی نمیشناختم این آسانسور هارو تا اینکه یه رپورتاژ خوندم دیدم چقدر میتونه برای فضای ساختمان مفید باشه، توی اقتصاد آفرین باهاشون آشنا شدم کاش همه ساختمان ها یک آسانسور خودرو داشتن

  • mianroodi
   اکتبر 01, 2023 at 6:28 ق.ظ

   سلام
   لطفا جهت راهنمایی بیشتر تماس بگیرید:
   021-88882500

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.