ما در خدمات فنی مهندسی آسانسور صنعتی پیشتازیم

هیرو آسانسور با بیش از دو‌دهه تجربـه ارزنـده در کنـار دانـش روز مدیریـت پـروژه و با در اختیـار داشـتن نیــروی انســانی توانمنــد و کوشــا توانســته اســت به عنوان شرکت پیشتاز آسانسور صنعتی در صنایع صاحب نام کشور تبدیل شود.
ما این اعتماد را ارج می نهیم و برای حفظ این جایگاه مهم همواره در تلاش هستیم.

پروژه آسانسور شرکت ایران تایر

شرکت تولیدی ایران تایر در سال ۱۳۴۳ تأسیس و از سال ۱۳۴۴ با نام شرکت جنرال تایر و رابر ایران به بهره برداری رسید. پس از انقلاب این شرکت تحویل بنیاد مستضعفان شد. میزان تولید سالانه این شرکت حدود ۲۹ میلیون کیلو انواع تایر و تیوب است. این شرکت بعداز اجرای دو طرح توسعه  اتکا به نیروی جوان و متخصص داخلی و همت و پشتکار کارگران به خودکفایی در تولید رسید و هم اکنون ۵/۱۴ درصد از سهم بازار لاستیک خودرو را در اختیار دارد.
در سال ۱۳۹۷، کارخانه پاکریس در  مهدی شهر سمنان به عنوان مکان مناسبی جهت اجرای طرح توسعه و انتقال انتخاب شد. مجموع عرصه این کارخانه ۳۵ هکتار و ساختمان آن با ۲۲ هزار مترمربع زیربنا در چهار طبقه است.

پروژه آسانسور شرکت ایران تایر
پروژه لاستیک سهند

پروژه لاستیک سهند

آسانسور ۴ توقف ظرفیت ۱ تن نفر بر و ۵ تن باربر

شرکت صنایع لاستیکی سهند در سال ۱۳۳۸ در زمینی به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع با هدف تولید انواع کفپوش و قطعات و نوارهای لاستیکی در نزدیکی تهران تاسیس و راه اندازی شد و با گذشت کمتر از سه دهه به اولین و بزرگترین تولید کن تسمه نقاله ، کفپوش های ورزشی ،وانواع ورقه ها و قطعات لاستیکی ،و تنها مجری آستر کردن سطوح با ورقه های مات لاستیکی در ایران تبدیل شد و به عنوان تامین کننده نیازمندی های صنایع سبک و سنگین کشور مسئولیت شگرفی را بر عهده گرفت .در سال 1399 شرکت لاستیک سهند جهت توسعه فعالیت های خویش، نیاز به دو دستگاه آسانسور 5 تن و یک تن داشت.

شرکت هیرو این افتخار را داراست که در این طرح توسعه توانست یکی از نیازهای حیاتی این پروژه را برطرف نموده و با طراحی و اجرای آسانسور کششی دو درب مجاور برای 5 تن بارمفید این امر مهم را محقق سازد.

پروژه های هلدینگ زر

گروه صنعتی زر به مالکیت آقای سلطانی یکی از مجموعه های موفق کشور می باشد که نقش مهمی در اشتغال آفرینی و امنیت غذایی بر عهده دارد. همکاری متوالی و متمادی با چنین مجموعه منظم و عظیم نیازمند برنامه ریزی دقیق و رعایت اصول طراحی، زیبایی شناسی، زمان بندی و کیفیت می باشد. هیرو آسانسور این افتخار را دارد از سال 1396 آسانسورهای متعدد این هلدینگ را اجرا کرده و رضایتنامه مکتوب دریافت کرده است.

پروژه های هلدینگ زر
پروژه مس سرچشمه

پروژه های شرکت ملی مس

مس به عنوان فلزی مهم شناخته می شود كه در طول تاریخ، بسيار مورد استفاده قرار گرفته است. حدود 90 درصد مس مصرفي دنيا از طريق استخراج معادن مس حاصل مي‫گردد.
شرکت ملی صنایع مس ایران در سال ۱۳۵۱ تحت عنوان شرکت سهامی معادن مس سرچشمه در شهر رفسنجان، تأسیس شد و در سال ۱۳۵۵ به شکل کنونی تغییرنام داد. كه در واقع شرکت مادر و ناظر بر كليه فعاليت‌هاي معادن مس كشور است.
از وظايف اين شركت، استخراج و بهره برداري از معادن مس، توليد محصولات پر عيار سنگ معدن و محصولات مسي نظير كاتد، اسلب، بيلت و مفتول هشت ميليمتري مي‫باشد. و مالک سه معدن مس سرچشمه و میدوک در استان کرمان و سونگون در استان آذربایجان شرقی می‌باشد. و در شهرهای مختلف از جمله سرچشمه، خاتون آباد، شهربابک، سونگون و غیره کارخانجات مس فعالیت می کند.

پروژه شرکت پلیمر آریا ساسول

۶ دستگاه آسانسور گیرلس MRL

پروژه در دست احداث “مجموعه آموزشی، اقامتی و زیست محیطی هاله” شامل یک اقامتگاه موقت برای کارکنان، مرکز آموزش و تحقیقات زیست‌محیطی و همچنین یک باغ گیاه‌شناسی نمونه به همراه موزه دریایی است که پس از افتتاح، بازدید از آن برای عموم ممکن خواهد بود.
در این  پروژه بخشی به اقامتگاه گردشگری، بخشی به عنوان موزه دریایی، بخشی آکواریوم دریایی و بخشی نیز به تاسیس یک آمفی‌تئاتر برای همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی محیط زیستی اختصاص می‌یابد.
قطعا آسانسورهای چنین پروژه عظیم و منحصربفرد هم  می بایستی متناسب با سایر امکانات و ویژگی های این پروژه در شان و منزلت چنین مجموعه ای طراحی و اجرا گردد.

پروژه شرکت پلیمر آریا ساسول
پروژه پاکسان

پروژه شرکت پاکسان

( سنگین آسانسور هیدرولیکی کشور به وزن مفید 15 تن )

از شركت پاكسان می توان به عنوان یکی از قديمي ترين، بزرگ ترین و معتبرترین شرکت‌های تولید کننده مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در كشور نام برد.

اين مجموعه در سال ۱۳۴۱ با عنوان شرکت تولیدی پاک کن با مسئولیت محدود به همت آقاي لاجوردي آغاز به كار كرد و در مدت كوتاهي توانست به عنوان يكي از معتبرترين شركت هاي توليدكننده مواد شوينده و بهداشتي خود را به مخاطبين معرفي كند و در اندك مدتي راهي بازارهاي جهاني و بين المللي شد. نام اين مجموعه سپس در ۳۰ مهر سال ۱۳۴۹ به پاکسان تغییر یافت.

پروژه شرکت طبیعت سبز میهن

  • آسانسور باربر صنعتی
  • نوع آسانسور: هیدرولیکی
  • جک: جک اززیر
  • وزن مفید: 7 تن

سایت مامونیه
شركت طبيعت سبز میهن با هدف تامين و توزيع كالاهاى اساسى مصرفى خانوار در سراسر كشور، از سال ‎1391‏ فعاليت خود را به پشتوانه‌ى چندين دهه حضور موفق مجموعه‌ى بستنى و لبنيات ميهن آغاز كرده است.

پروژه شرکت طبیعت سبز میهن
پروژه آسانسور پالایشگاه گاز آدیش

پروژه پالایشگاه گاز آدیش

پالایشگاه میعانات گازی آدیش جنوبی در منطقه پارس جنوبی (سایت ۲ – کنگان) بین فازهای ۱۳ و ۱۹ توسط شرکت‌ بخش‌ خصوصی به صورت پروژه EPCC ساخته می‌شود. این پروژه با ظرفیت جذب خوراک میعانات گازی به میزان ۶۰ هزار بشکه در روز از محل میعانات گازی تولیدی در منطقه، به بهره برداری می رسد.
این پالایشگاه یازدهمین پالایشگاه کشور و اولین پالایشگاه در استان بوشهر بوده و این یکی از بزرگترین پالایشگاهای کشور می باشد که با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری صندوق توسعه ملی احداث و تجهیز می شود.
هیرو آسانسور افتخار دارد با طراحی، تولید و فروش انواع آسانسورهای صنعتی نیاز صنایع کشور را برآورده می کند. و در این مجتمع عظیم هم محصولات هیرو همپای صنعتگران و تلاشگران کشور می باشد.

کارخانه آریا یراق

دو دستگاه آسانسور باربر و مسافربر

کارخانه آریا یراق
پروژه مانا انرژی پاک (تامین آسانسورهای بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور)

پروژه مانا انرژی پاک (تامین آسانسورهای بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور)

شرکت «مانا انرژی پاک» با هدف تولید ویفر سلول و پنل خورشیدی و همچنین نصب و بهره‌برداری از نیروگاه‌های خورشیدی در سال ۱۳۹۷ تاسیس و در ناحیه صنعتی شهید سعیدی واقع در استان مرکزی فعالیت‌ خود را آغاز کرده است.
کارخانه تولید ویفر سیلیکونی با ظرفیت تولید ۱۵۰۰ مگاوات ویفر سیلیکونی از سال 1398 کار خود را در سطح زیربنایی بیشتر از 65 هزار متر مربع فضای صنعتی و اداری آغاز کرده است این شرکت در حال ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی (مزرعه خورشیدی) کشور با ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰ مگاوات برق در شهرستان محلات استان مرکزی است.
شرکت هیرو آسانسور افتخار دارد آسانسورهای این پروژه عظیم را تامین نماید.

پروژه پالايشگاه گاز پارسيان

پالایشگاه پارسیان یکی از پالایشگاه‌های گاز ایران است که حدود ۹ کیلومتری شهرستان مُهر استان فارس قرار گرفته‌است و سومین پالایشگاه گاز کشور می‌باشد.
این پالایشگاه در در فاصلۀ ۹ کیلومتری مرکز شهرستان مُهر قرار دارد. در دشت میان آخرین رشته‌کوه‌های فزاگرس جنوبی بر کنارۀ بزرگراه مُهر-لامرد قرار گرفته، تاکنون دو فاز آن به بهره‌برداری رسیده است.
این پالایشگاه پس از پالایشگاه‌های گاز پارس جنوبی به عنوان دومین تولیدکنندۀ گاز ایران (۸٫۶ درصد گاز کشور) می‌باشد.
هیرو آسانسور با افتخار آسانسور هیدرولیکی با درایو زیمنس آلمان در این مجتمع راه اندازی کرده و بخشی از نیازهای آن را مرتفع نموده است.

پروژه پالايشگاه گاز پارسيان
پروژه آسانسور خشکبار طلایی پاسارگاد

پروژه خشکبار طلایی پاسارگاد

شرکت خشکبار طلایی پاسارگاد از سال 1372 فعالیت خود را آغاز کرد. ودر ادامه در سال 1375 با پسته با شرکت ولف کانگ رکس روت آلمان در زمینه صادرات صادرات خلال همکاری را شروع کرد.
سپس در زمینه صادرات مغز فندق ایران با شرکتی در لهستان به طور جدی همکاری داشتیم . علاقه ، پشتکار و کیفیت و همچنین تشویق مدیران و صاحب نظران شرکت های مطرح داخلی و همچنین ارائه طریق شرکت های بین الملی ، در دهه هشتاد “شرکت خشکبار طلائی پاسارگاد” در رسته صنعت تخصصی فندق با محوریت دانش و تکنولوژی را تاسیس  شد و با ایجاد فضائی مناسب وتجهیز آن با پیشرفته ترین تکنولوژی و دستگاه های روز و بکار گیری و بهره وری از مجرب ترین پرسنل به فعالیت خود ادامه دهیم.
شرکت هیرو آسانسور در سال 1401 دو دستگاه آسانسور باربر 3 تن و مسافربر این شرکت را طراحی و اجرا نموده است.

پروژه فروسیلیس خمین

(آسانسور IP54)

مشخصات فنی:
آسانسور باربرصنعتی به ظرفیت 3 هزار کیلو گرم و 4 توقف واقع در شهرستان خمین (استان اصفهان) میباشد. آسانسور از نوع ضد انفجار دارای IP64 می باشد. که کلیه اجزای آسانسور دارای مقاومت بالا در مقابل شرایط و عوامل محیطی ( مانند رطوبت / گرد و غبارو … ) میباشد.

پروژه فروسیلیس خمین (اسانسور IP54)
پروژه احیای سپاهان (خواف)

پروژه سنگ آهن احیا سپاهان

محل اجرا: استان خراسان رضوی – شهرستان خواف

مشخصات فنی: آسانسورکششی گیرلس باربر/مسافربر به ظرفیت 10 نفره(750 کیلو گرم) و 8 توقف واقع در شهرستان خواف (استان خراسان رضوی) میباشد.

این آسانسور دارای 55IP می باشد که کلیه اجزای آسانسور دارای مقاومت بالا در مقابل شرایط و عوامل محیطی ( مانند رطوبت / گرد و غبارو … ) را دارا می باشد.

پروژه اسانسور ضد انفجار پتروشیمی مارون

با مشخصه ضد انفجار؛ Ex d IIC T6

شرکت پتروشیمی مارون در تاریخ 01/11/1377 برای اجرای الفین هفتم تاسیس گردید. با اجرای این طرح که با ظرفیت تولید سالیانه 1/1میلیون تن اتیلن در زمره بزرگترین الفین ها در جهان می باشد ، برای اولین بار در کشور C2 (اتان) از گاز طبیعی استحصال شده ، طی فرایندهایی به مواد الفینی، فراورده های پلیمری و شیمیایی تبدیل می شود.
این مجتمع شامل واحدهای الفین، LDPE، HDPE، EO/EG و UT است که در این میان واحد الفین سایت اصلی بوده و دیگر واحدها را تغذیه می‌کند.

اسانسور ضد انفجار پتروشیمی مارون
پروژه کویر تایر

پروژه کویر تایر

آسانسور صنعتی گیرلس ۵ تن به ارتفاع 25 متر

شركت كويرتاير در اواخر سال ۱۳۶۶ با سرمايه اولیه يك ميليون ريال تأسيس گرديد از نيمه دوم ۱۳۷۰ در زميني به مساحت ۱۱۲ هكتار در شهرستان بيرجند آغاز گرديد و در نوزدهم مهر ماه سال ۱۳۷۷ با صرف ۳۵۰ ميليارد ريال سرمايه‌گذاری ریالی و ارزبری ۸۴ ميليون دلار به بهره‌برداری رسيد.
شرکت کویرتایر بزرگترین واحد صنعتی استان خراسان جنوبی است که در حال حاضر بیش از ۱۵ درصد از تایر تولیدی کشور (به لحاظ وزنی) و بیش از ۲۲ درصد از تایر تولیدی کشور (به لحاظ تعدادی) در این کارخانه تولید می‌گردد.
باتوجه به حجم کاری و شرایط محیطی در این کارخانه، آسانسور بایستی دارای ویژگی ها و خصوصیات مخصوصی داشت که این امر حساسیت مدیران پروژه را جهت انتخاب شرکت آسانسوری دوچندان کرده است. باعث افتخار است که هیرو آسانسور توانست اعتمادمدیران محترم مجموعه کویر تایر را جلب نموده و آسانسور این پروژه معظم را طراحی و اجرا کردند.

پروژه های آسانسور شهرک داروئی برکت

شهرک صنعتی دارویی برکت به عنوان اولین شهرک تخصصی دارویی کشور با هدف ایجاد زیرساخت جهت استقرار صنایع دارویی در کیلومتر ۱۰ آزادراه کرج – قزوین با موقعیت و فاصله‌ای مناسب از شهر تهران، کرج و فرودگاه‌های امام خمینی (ره)، مهرآباد و پیام در مساحتی حدود ۲۰۰ هکتار و اختصاص ۱۰۰ هکتار به قطعات صنعتی و دانش‌بنیان با ۲۰۵ پلاک در شمال آزادراه کرج – قزوین احداث گردیده است.
شهرک صنعتی دارویی برکت، به عنوان اولین شهرک تخصصی دارویی کشور با هدف ایجاد بستری مناسب برای توسعه‌ی صنعت دارویی جمهوری اسلامی ایران بنا گذاشته شده است. با توجه به استعداد و آمادگی بالای این شهرک به نظر می رسد در صورت تایید طرح جامع ارسالی، شهرک صنعتی دارویی برکت فاصله چندانی تا تبدیل شدن به یک منطقه ویژه اقتصادی موفق ندارد.
شرکت هیرو آسانسور افتخار دارد همیشه در خدمت جامعه سلامت کشور بوده و توانسته عمده نیازهای این واحدها را با تولیدات خود برآورده نماید.

پروژه های آسانسور شهرک داروئی برکت
آسانسور پروژه مانی ، مراغه

پروژه مانی ، مراغه

تجارت خانوادگی خشکبار در خانواده رحمانی از سال ۱۲۵۶ شروع شد .در سال ۱۳۱۰ حسین رحمانی  اولین کارخانه این تجارت خانه را تاسیس نمود. در ادامه در  سال ۱۳۳۳، محسن رحمانی با سرمایه گذاری‌های انجام داده در شهر مراغه به این تجارت خانوادگی شکل و شمایل رسمی داد.در ادامه این روند، آقای حاج محسن رحمانی نسل دوم این خانواده با توسعه فعالیت‌های این شرکت از سال 1339 رونق بسیاری به فعالیت‌های این تجارت خانوادگی بخشید.
امروز مانی با مجموعه‌ای عظیم متشکل از 750 نفر پرسنل تلاش دارد تا در سطوح داخلی و بین‌المللی به یک شرکت پیشرو در امر تولید مواد خوراکی با محوریت سلامت تبدیل شود.
هیرو آسانسور افتخار دارد در فرآیند بررسی ارزیابی کیفی این شرکت مورد قبول واقع شد و در نهایت به عنوان شرکت منتخب برای آسانسورهای این مجموعه عظیم آذربایجان انتخاب شد.

آسانسورهای پروژه تله‌كابین دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

این پروژه با هدف جابجایی دانشجویان و اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات تهران تعریف شده و قرار است با همکاري شرکت تام و Doppelmayr اتریش که ازمعتبرترین سازندگان متخصص در تامین اقلام تله کابین است، تكميل شود. با راه‌اندازی سیستم حمل ونقل کابلی، واحد علوم و تحقیقات به عنوان تنها دانشگاهی در سطح جهان که دارای تله کابین است، می‌تواند قدم مثبتی درجهت ارتقای رفاه دانشجویان بردارد.

آسانسورهای پروژه تله‌كابین دانشگاه علوم و تحقیقات تهران
مجتمع لنت پارس

مجتمع لنت پارس

  • آسانسور هیدرولیکی
  • سیستم تعلیق ؛ دو جک بغل
  • وزن مفید ؛ ۲ تن
  • ارتفاع حرکتی ؛ ۱۵ متر
  • جک و پاوریونیت ؛ ویتور ایتالیا
  • محل اجرا؛ کاشان