کار در هیرو

هر چه شهرهای جهان پیچیده تر می شوند، حرکت آسان و ایمن از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. در هیرو ما با هم کار می کنیم تا شهرها مکان های بهتری برای زندگی شوند.
اگر فرهنگ سخت کوشی و نتیجه گرایی شما را به وجد می آورد، هیرو محیطی مناسبی برای شما می باشد. در هیرو بر همکاری و توسعه تاکید ویژه می شود و از کنار هم کار کردن یاد می گیریم و آموزش می بینیم.
اگر دارای عزمی راسخ، فکر کردن خارج از چهارچوب، انطباق پذیری و روحیه کار تیمی هستید، می توانید در شرکت هیرو آسانسور به رشد و بالندگی برسید.
به همین خاطر ما روی افراد مستعد و مشتاق سرمایه‌گذاری می‌کنیم. تیم هیرو ترکیبی از افراد مختلف با سوابق متفاوت است: از افراد مجرب گرفته تا فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، و نقطه اشتراک همه ما، تعهد به تعالی در زندگی شخصی و حرفه ای است.

همکاران هیرو آسانسور

موثر باشید!

ما از شما دعوت میکنیم به تیم حرفه ای، خلاق و با انگیزه هیرو ملحق شوید.

آموزش ضمن خدمت

ما بر این باوریم که تمایل به یادگیری، هر مانعی در راه پیشرفت را از میان بر می‌دارد. برای تمامی همکاران جدید، برنامه آموزشی متمرکزی برگزار می‌شود که آموزش های لازم در زمینه های تخصصی داده می شود.

همکاری در محیط خلاق

آیا فردی عمل‌گرا با مقداری سابقه کاری موفق هستید که توانایی کسب نتیجه در زمان کوتاه را دارد؟ مدیران هیرو آسانسور به مشتریان، تحلیلگران و مدیران ارشد در واحدهای فنی و تخصصی کمک می‌کنند.

ارزیابی عملکرد بر اساس شایستگی

در خانواده هیرو تلاش می کنیم با استفاده از جدیدترین متدهای ارزیابی عملکرد و سیستم پاداش دهی، همواره و در فواصل زمانی منظم به مانیتورینگ و ارزیابی عملکرد کارکنان بپردازیم تا تلاش های افراد در راستای اهداف عالیه سازمان را کمی سازی نماییم و قدردان آنها باشیم.

اگر میخواهید به جمع ما ملحق شوید و تاثیری جاودان به جا بگذارید، رزومه خود را به ایمیل info@heroasansor.com ارسال کنید.

فرصتهای شغلی شرکت هیرو

شرکت آسانسور هیرو در راستای توسعه کاری خویش ، شرکت به همکاران جدید نیاز دارد . از افراد علاقمند و با انرژی و انگیزه ، جهت همکاری در محل دفتر مرکزی دعوت می نماید .
ساعات کار شرکت از 8 تا 18 روزهای شنبه تا پنجشنبه میباشد و جمع کل ساعات کار در هفته با كسر ساعات استراحت و ناهار بین کار ، جمعا 44 ساعت میباشد .

استخدام در شرکت آسانسور
استخدام در شرکت آسانسور
استخدام در شرکت آسانسور

جهت آشنايی بیشتر با شرکت، به صفحه معرفی شرکت مراجعه نماييد . درخصوص مشاغل فعال، در صورت احراز شرایط، فرم زیر را تکمیل نمایید و برای كسب اطلاعات بيشتر با تلفن های شرکت تماس بگیرید .

فرم استخدام