مسئولیت اجتماعی هیرو آسانسور

مسئولیت اجتماعی هیرو آسانسور

 

مدیران و مالکان هیرو آسانسور با اعتقاد راسخ به اینکه خود را در مقابل جامعه ای که در آن فعالیت می کنند، مسئول می داند، سعی دارند به منافع تمامی ذینفعان (اولیه و ثانویه) توجه نماید.

بر خلاف نگاه سنتی به مدیریت و کسب و کار، ما خودمان را فقط در مقابل سهامداران مسئول نمی دانیم و به افزایش سود کوتاه مدت سهامداران خود فکر نمی کنیم بلکه اعتقاد داریم که ذی نفعان متعددی از جمله همکاران و کارمندان، مصرف کنندگان، تامین کنندگان، محیط زیست، دولت ، انجمن ها و تشکل های غیر انتفاعی و …. از جمله ذی نفعان ما می باشند و بایستی در فعالیت های خویش منافع همه ذی نفعان را در نظر گرفته و تفکر سیستمی را حاکم کنیم.

جامعه:

  • خرید کردن از منابع محلی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های سوخت؛
  • ایجاد شبکه‌ی توزیعی با بهره‌وری (بهره‌وری سوخت) بالا؛
  • استفاده از کارگران و کارمندان بومی در پروژه های خارج از تهران

روابط با کارکنان:  با کارکنان به گونه ای منصفانه، مسئولانه و صادقانه برخورد می کند. و امکان ارتقای آنها را فراهم می نماید.

روابط با مشتری: اعتقاد دارد که تامین مافع مشتری بهترین تبلیغ می باشد و در برخورد با مشتریان صداقت و انصاف را رعایت می کند.

روابط با تامین کنندگان:  با تامین‌کنندگان و توزیع‌کنندگانی همکاری می کند که اقدامات لازم را برای به حداقل رساندن اثرات زیست‌محیطی اقدامات خود انجام می‌دهند و به تعهدات خود در قبال مصرف کنندگان پایبند هستند.

محیط زیست: به گونه ای فعالیت می کند که اثر عملیات، محصولات و خدمات خود را بر محیط زیست کاهش دهد.

حاکمیت شرکتی:  هنگام تصمیم گیری اثرات بلندمدت اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی را در نظر می گیرد.