آیا شما نیز به دنبال کسب اطلاعات مورد نیاز در خصوص قیمت آسانسور های موجود در بازار هستید؟ آیا می دانید که چه آیتم هایی می تواند در قیمت های بروز و دقیق آسانسور ها تاثیرگذار باشد؟ از شما عزیزان و همراهان خود می خواهیم که این مقاله درج شده در وب سایت پیش روی خود را تا آخر مورد بررسی قرار داده و به مفیدترین و بهترین اطلاعات در زمینه قیمت های عرضه شده برای انواع آسانسور ها به دست آورید.

عوامل موثر در قیمت آسانسور

 

یکی از مهمترین و اصلی ترین نگرانی های بسیاری از خریداران آسانسور را، قیمت این تجهیزات شکل داده است. در نظر داشته باشید که آیتم ها و المان های بسیار متعددی وجود دارد که در قیمت های نهایی این محصولات موثر هستند که شما نیز بایستی قبل از خرید و استفاده از آسانسور مورد نظر خود در خصوص این آیتم ها اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. از مهمترین المان های موثر در قیمت آسانسور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت آسانسور
 • چند طبقه ای بودن آسانسور
 • نوع کاربری آسانسور
 • نوع موتور آسانسور
 • نوع درب آسانسور
 • نوع ریل آسانسور
 • مشخصات فنی آسانسور ها

در ادامه مقاله سعی داریم تا راجع به قیمت های بروز و دقیق آسانسور و معتبرترین شرکت برای خرید این تجهیزات، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

قیمت آسانسور - هیروآسانسور

تاثیر سرعت در فروش آسانسور

قیمت آسانسور همانطور که اشاره شد، به آیتم های بسیار متعددی بستگی دارد که بی شک از مهمترین آنها می توان به سرعت اشاره کرد. توجه داشته باشید که هر چقدر سرعت مربوط به آسانسورها بیشتر باشد، بی شک قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. شما می توانید برای آگاهی از قیمت های بروز و دقیق آسانسورهای پرسرعت، از همین وب سایت پیش روی خود اقدام کنید و با توجه به بودجه ی در اختیار خود، مناسب ترین این تجهیزات را تهیه و آن را در ساختمان خود مورد استفاده قرار دهید.

مشخصات فنی برای خرید آسانسور

از دیگر مهمترین و اصلی ترین پارامترهای موثر در قیمت آسانسور، می توان به مشخصات فنی این تجهیزات اشاره کرد. لازم است بدانید که آسانسور ها با توجه به مدل ها و تنوع بسیار متفاوتی که دارند، از مشخصات فنی و عملکرد جداگانه ای نیز برخوردار هستند. هر چه عملکرد آسانسور ها مدرن تر و مشخصات فنی مربوط به آن بروزتر باشد، بی شک هزینه خرید آسانسور نیز بسیار بالاتر خواهد بود. البته بهتر است توجه کنید که عملکرد آسانسور ها مدرن تر و جدیدتر بسیار بهتر از مدل های قدیمی این محصولات می باشد.

قیمت آسانسور خانگی

بسیاری از افرادی که دارای ساختمان چند طبقه هستند، ترجیح می دهند که برای آرامش و رفاه ساکنان ساختمان خود از مدرن ترین انواع آسانسور های خانگی استفاده کنند. شما می توانید از وب سایت شرکت پیش روی خود، در خصوص قیمت این مدل از تجهیزات، اطلاعات بسیار دقیق تری را به دست آورید.

قیمت روز آسانسور

بسیاری از افراد به دنبال آگاهی از قیمت های بروز و دقیق آسانسور هستند تا بتوانند مناسب ترین و باکیفیت ترین این تجهیزات را با قیمت های بسیار مناسب تری تهیه و خریداری کنند. وب سایت ما قیمت های خود را به شکل روزانه، بروز کرده و شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از همین وب سایت اخذ کنید. البته می توانید برای کسب اطلاعات جزئی تر نیز با همکاران ما در تماس باشید و راهنمایی های مورد نظر خود را به دست آورید.

 

اقتصادی ترین قیمت انواع آسانسور

آسانسورها دارای انواع متعددی هستند و تجهیزات و نوع کارکرد آنها با هم متفاوت است. آسانسور جک مستقیم یکی از انواع بالابر های هیدرولیکی است. در این آسانسور ها جک در قسمت زیرین کابین نصب می شود و به یوک و پلاتفرم متصل می شود. این نوع از بالابر ها دارای ویژگی های متعددی می باشند و قیمت آسانسور جکی تحت تاثیر این مزیت ها و ابزار می باشد، مثلا احتمال سقوط در این مدل  به صفر  می رسد و آرام و بدون سرو صدا کار می کند. یکی دیگر از آسانسور های شناخته شده  بالابر کششی است و اساس کار آن  با کمک نیرو محرکه و سیم بکسل است و دارای زیر مجموعه هایی است که هر کدام در نحوه قرار گیری تجهیزات و تابلو فرمان و نیرو محرکه با هم متفاوت می باشند. قیمت آسانسور کششی نیز با توجه به نوع آن متفاوت خواهد بود. قیمت آسانسور را می توان  از نمایندگی ها و شرکت های نصب کننده این تجهیزات درخواست نمود.

 

 

قیمت آسانسور صنعتی چگونه محاسبه می شود؟

 

آسانسور صنعتی از انواع بالابر هایی است که در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه های تولید کننده  آسانسور محصولات مختلفی را از نظر ابعاد و جنس و عملکرد تولید می کند و قیمت آسانسور در مورد آنها متفاوت است. قیمت آسانسور صنعتی را باید از تولید کنندگان قطعات این دستگاه در خواست نمود. برای اینکه لیستی از قیمت ها را داشته باشید، می توانید به سایت های اینترنتی تولید کنندگان این نوع از بالابرها مراجعه نمایید. فروشندگان این تجهیزات  قیمت آسانسور را به صورت آنلاین و به روز در دسترس خریداران قرار می دهند. به عنوان مثال از طریق ارتباط  با نمایندگی ها  از قیمت آسانسور 1401 مطلع گردید.

 

 

قیمت آسانسور - هیرو آسانسور
قیمت آسانسور - هیرو آسانسور

قیمت آسانسور بر اساس طبقه

هزینه خرید آسانسور ها با توجه به طبقات ساختمان ها نیز متفاوت می باشد و شما بایستی از آسانسوری استفاده کنید که کشش و قدرت لازم برای پیمودن طبقات مورد نظرتان را داشته باشد. بی شک هر چقدر بر تعداد طبقات افزوده شود، بر قیمت این تجهیزات نیز خواهد افزود. حال که اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص قیمت های بروز و دقیق آسانسور ها به دست آورید، می توانید با خیال راحت، اقدامات مربوط به خرید را انجام داده و بهترین و باکیفیت ترین این تجهیزات را در سبد خرید خود قرار دهید.


برای خواندن مطالب درمورد بالابر هیدرولیکی میتوانید:

آسانسور یک طبقه

در قسمت قبلی نیز اذعان کردیم که هزینه خرید آسانسور بر اساس طبقات مختلف، ممکن است با یک دیگر بسیار متفاوت تر باشد و شما می توانید با توجه به طبقات ساختمان مورد نظر خود، ایده آل ترین این محصولات را خریداری کنید. کمترین قیمت های ارائه شده برای آسانسور ها، شاهد برای آسانسور های یک طبقه می باشد که برخی از ساختمان های تجاری و درمانی علاقه مندی بالایی را برای استفاده از این مدل آسانسور ها دارند. البته توجه داشته باشید که برند و نوع شرکت سازنده نیز تاثیرات بسیار بالایی را در هزینه های خرید آسانسور های یک یا چند طبقه دارد. خریداران نیز می توانند با توجه به نیاز خود، مناسب ترین و بهترین آن را تهیه و مورد نصب قرار دهند.

آسانسور 4 طبقه

آسانسور های 4 طبقه با توجه به نوع طراحی و ظرفیتی که دارند، از قیمت های بالایی برخوردار هستند و شما می توانید برای ساختمان های 4 طبقه ی خود، به راحتی این تجهیزات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. برای مشاهده قیمت های عرضه شده برای آسانسور ها 4 طبقه این فرصت را از دست ندهید و از همین وب سایت اقدام به بررسی نمایید.

 

قیمت آسانسور هیدرولیکی

آسانسور ها با توجه به نوع و مدلی که دارند نیز از قیمت های بسیار متفاوتی برخوردار هستند. بی شک قیمت آسانسور های هیدرولیکی در مقایسه با آسانسورهای گیرلس و لاکچری بسیار مناسب و ارزان تر خواهد بود و شما می توانید با توجه به بودجه ی خود مناسب ترین این محصولات را تهیه کنید.

در سال 1399 با توجه به رقابتی بودن بازار، وضع آشفته ی اقتصادی، کاهش قدرت خرید مردم، قیمت قطعات و اجزای آسانسور ها، هزینه های مربوط به خدمات پس از فروش این تجهیزات، دچار دگرگونی های بسیار بالایی شده است و شما می توانید دقیق ترین اطلاعات مورد نیاز در خصوص قیمت این محصولات از شرکت های معتبر آسانسور به دست آورید.

 

قیمت آسانسور - هیروآسانسور

 

تاثیر قیمت آسانسور از قیمت اجزا تشکیل دهنده آن

آسانسور ها دارای قسمت های مختلفی هستند و هر کدام قیمت ویژه خود را دارند. قیمت بخش های مختلف به طور مستقیم بر قیمت آسانسور تاثیر می گذارد. به عنوان مثال قیمت موتور آسانسور که خود دارای انواع مختلفی است بر روی قیمت آسانسور موثر است.

برای اینکه قیمت مناسب خرید و نصب آسانسور پیدا نمایید، باید در میان تولید کنندگان و شرکت های نصاب آن وسیله جستجو کنید تا آمار دقیقی از قیمت های تولید کنندگان در نمایندگی شرکت ها و یا از طریق سایت های فروشگاهی وابسته به تولید کنندگان بدست بیاورید.

لیست قیمت تجهیزات آسانسور را از طریق تولید کنندگان و نمایندگی ها بدست می آید و با مقایسه صحیح بین این تجهیزات می توان دستگاهی با قیمت مناسب را خریداری نمود. در دنیای امروز برخی از تجهیزات جزء لوازم جدایی ناپذیر زندگی بشر شده است و باید با توجه به موقعیتی که در آن قرار داریم بهترین انتخاب را داشته باشیم. ارتفاع این بالابر و یا اندازه کابین ها برای جابجایی و یا انتخاب نوع آسانسور بر اساس موتوری که با آن کار می کند همگی در انتخاب این وسیله تاثیر می گذارد.

قیمت آسانسور با توجه به نوع آن و ابعاد و ظرفیت و تعداد دفعاتی که حرکت می کند و باز می ایستد، مشخص می گردد.

 

قیمت آسانسور

 

قیمت قطعات آسانسور

1)موتور آسانسور

هزینه خرید آسانسور به قدرت موتور آسانسور ها نیز بستگی بالایی دارد به طوری که هر چقدر قدرت موتور این تجهیزات بالاتر باشد، هزینه خرید نهایی آسانسور ها نیز افزایش پیدا می کند. افراد که قصد دارند تا این تجهیزات را در ساختمان اداری یا مسکونی خود مورد استفاده قرار دهند، می توانند با در نظر گرفتن تعداد ساکنان یا مراجعه کنندگان، یکی از مناسب ترین و باکیفیت ترین آسانسور را با قدرت موتوری ایده آلی تهیه کنند.

2)ریل آسانسور

ریل از مهمترین و اصلی تریت اجزای آسانسور ها می باشد که جنس آن از فولاد بوده و نقش بسیار حساس و مهمی را در حرکت و عملکرد آسانسور ها بر عهده دارد. توجه داشته باشید که برای خرید باکیفیت ترین ریل آسانسور بایستی هزینه های بالایی را پرداخت کنید که این امر می تواند تاثیرات شگردی را در قیمت نهایی این تجهیزات داشته باشد.

3)درب آسانسور

یکی از پارامترهای دیگری که می توانید تاثیرات بسیار فراوانی داشته باشد، هزینه خرید درب این تجهیزات می باشد. شما می توانید دربی را برای آسانسور ساختمان خود انتخاب کنید که از ایمنی بالایی برخوردار بوده و هزینه مناسبی را نیز داشته باشد. معمولا درب هایی که بر روی کابین طراحی می شوند، قیمت های مناسبی در مقایسه با درب های تعبیه شده در طبقات دارند.

 

قیمت آسانسور - هیروآسانسور

 

سرویس و نگهداری آسانسور

قیمت آسانسور به دوره های سرویس و نگهداری از آسانسور نیز مربوط می شود به طوری که شما با پرداخت یک هزینه نمی توانید تا آخر عمر از یک آسانسور استفاده بهینه ای را داشته باشید، بلکه بایستی به شکل مرتب و ادواری سرویس های مربوط به نگهداری از آسانسور ساختمان خود را انجام دهید تا بتوانید از بالاترین راندمان و کارایی بهترین استفاده را داشته باشید. برخی از افراد در وهله ی اول، اقدام به خرید ارزان ترین و نا مرغوب ترین انواع آسانسور ها می نمایند که بعد از مدت کوتاهی از نصب این تجهیزات، شاهد خرابی های زیادی در آسانسور خود شده و مجبور هستند هزینه های بالایی را برای تعمیر آن پرداخت کنند.

 


برای خواندن مطالب درمورد تعمیر آسانسور میتوانید:

 

هزینه سرویس و نگهداری آسانسور

 

قیمت آسانسور بی شک ارتباط غیر مستقیمی نیز با هزینه های سرویس و نگهداری دارد. شما می توانید برای اخذ اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص هزینه های سرویس و نگهداری از آسانسور ها، با همکاران خدمات پس از فروش ما در ارتباط بوده و از این طریق راهنمایی های لازم را به دست آورند. توصیه می شود بهترین آسانسور ها را خریداری کنید تا هزینه های نگهداری آنها کمتر باشد.

شرکت معتبر آسانسور

قیمت آسانسور مورد نظر خود را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود مورد بررسی قرار دهید. شرکت ما سعی بر آن دارد تا اطلاعات جامعی را از قیمت های بروز و دقیق آسانسور در اختیار شما عزیزان قرار داده و شما را در خرید یکی از مناسب ترین این تجهیزات راهنمایی کند.

عوامل موثر در قیمت آسانسور چیست ؟

 • سرعت آسانسور
 • چند طبقه ای بودن آسانسور
 • نوع کاربری آسانسور
 • نوع موتور آسانسور
 • نوع درب آسانسور
 • نوع ریل آسانسور
 • مشخصات فنی آسانسور ها

قیمت آسانسور هیدرولیکی در مقایسه با بقیه آسانسور ها چگونه است ؟

آسانسور ها با توجه به نوع و مدلی که دارند نیز از قیمت های بسیار متفاوتی برخوردار هستند. بی شک قیمت آسانسور های هیدرولیکی در مقایسه با آسانسورهای گیرلس و لاکچری بسیار مناسب و ارزان تر خواهد بود و شما می توانید با توجه به بودجه ی خود مناسب ترین این محصولات را تهیه کنید.

آیا سرویس و نگهداری آسانسور هزینه ای جداگانه دارد؟

قیمت آسانسور به دوره های سرویس و نگهداری از آسانسور نیز مربوط می شود به طوری که شما با پرداخت یک هزینه نمی توانید تا آخر عمر از یک آسانسور استفاده بهینه ای را داشته باشید، بلکه بایستی به شکل مرتب و ادواری سرویس های مربوط به نگهداری از آسانسور ساختمان خود را انجام دهید تا بتوانید از بالاترین راندمان و کارایی بهترین استفاده را داشته باشید.
برای دیدن ویدیو زیر لطفا فیلتر شکن خود را روشن کنید.

YouTube ویدئو