به دلیل آن که انبوه جمعیت در کلان شهر تهران در حال کار و زندگی هستند، برای حل مشکل اسکان این جمعیت فراوان، آپارتمان ها و ساختمان های بلند فراوانی در جای جای این شهر احداث شده است. رشد ساختمان ها و آپارتمان های بلند به خصوص در مناطق شمالی تهران نسبت به دیگر مناطق بیشتر بوده است. به طوری که برج ها و ساختمان های بلند در نقاط مختلف شمال تهران سر بر افراشته اند و همگی این سازه ها نیازمند سیستم های آسانسور هستند. به همین منظور شرکت های متعددی در زمینه نصب و راه اندازی آسانسور در تهران و به خصوص شمال تهران فعالیت می کنند که هر یک سیستم های متفاوتی را از نظر کیفیت و فناوری آن ها برای مالکان و کارفرمایان نصب و راه اندازی می کنند. در این مقاله قصد داریم تا به موضوع آسانسور در شمال تهران و موضوعات مرتبط با آن بپردازیم.
طراحی و نصب آسانسور در شمال تهران

آسانسور در تهران

تهران از جمله شهرهایی است که احداث آپارتمان ها و ساختمان های چند طبقه در آن پدیده معمولی است. به طوری که امروزه به دلیل کمبود و گرانی زمین، آپارتمان ها و ساختمان ها همگی در چندین طبقه احداث می شوند. به همین منظور تجهیز این ساختمان ها به آسانسورهای پیشرفته و ایمن مساله بسیار ضروری است. برای افرادی که در این ساختمان ها ساکن بوده و یا در حال کار هستند، جابجایی راحت و بدون دردسر در طبقات ساختمان یک نیاز اساسی محسوب می شود. برای این افراد پذیرفتنی نیست که ساختمان چند طبقه دچار خرابی آسانسور شود. این مساله را ممکن است خودتان شاهد بوده باشید که پس از خرابی آسانسور افراد بسیاری در رفت و آمد بین طبقات دچار مشکل و زحمت بسیاری شده اند و همگی آن ها از این وضعیت ناراضی و معترض بوده اند.

با وجود نیاز همیشگی آپارتمان ها و ساختمان ها در تهران به نصب و راه اندازی و همچنین سرویس و نگهداری، شرکت های آسانسور فعال در تهران با ارائه خدمات می کوشند با اجرای سیستم های آسانسور و نیز سرویس و نگهداری آن ها، مشکلات مردم در جابجایی ها را رفع کنند.

پروژه آسانسور در شمال تهران

برای انجام پروژه آسانسور در شمال تهران شرکت ها خدمات مختلفی از مرحله طراحی تا نصب و اجرا را به کارفرمایان ارائه می دهند. اما به طور کلی برای انجام پروژه آسانسور در شمال تهران، لازم است یک شرکت پیش از آن که اقدام به انجام پروژه کند، بررسی ها و کارشناسی های اولیه را در محل به منظور انتخاب یک سیستم مناسب با توجه به شرایط ساختمان و محل نصب آسانسور انجام دهد. پس از بررسی های کارشناسی، شرکت سازنده سیستم مناسب برای ساختمان را به کافرما پیشنهاد می دهد و در صورت موافقت کارفرما با نوع سیستم و هزینه های پیشنهادی، قرارداد تجهیز ساختمان به آسانسور بین کافرما و شرکت سازنده منعقد می شود. پس از انعقاد قرارداد، پروژه آسانسور طبق مراحل زمان بندی شده و طبق برنامه به پیش می رود. پیش از مرحله طراحی هم باید نقشه کلی طرح آسانسور توسط طراح تهیه شود. اقدامات مختلف باید طبق نقشه از مرحله طراحی، ساخت، نصب و اجرا به پیش برود. در پایان هم محصول نهایی پروژه که همان سیستم آسانسور است تحویل کارفرما می شود. البته شرکت های سازنده خود در صورت موافقت کافرما، انجام خدمات سرویس و نگهداری آسانسور را هم می توانند برعهده گیرند. البته قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور باید جداگانه بین کارفرما و شرکت مجری منعقد شود.

شرکت هیرو آسانسور از شرکت های فعال در ساخت و اجرای آسانسور در شمال تهران است که تاکنون مجری پروژه های متعدد آسانسور در شمال تهران بوده است و در این زمینه به صورت تخصصی در حال فعالیت است.
شرکت هیرو و طراحی و نصب آسانسور در شمال تهران

شرکت آسانسور در شمال تهران

امروزه در تهران و سایر شهرها شرکت های سازنده آسانسور پا به پای شرکت های ساختمانی در حال فعالیت هستند. در واقع هر جا ساختمانی احداث می شود مساله نصب سیستم آسانسور و تجهیزات آن هم به میان می آید. سیستم هایی که شرکت های آسانسور در شمال تهران نصب و راه اندازی می کنند از نظر کیفیت، فناوری به کار رفته و هزینه آن با هم تفاوت دارند. هر شرکت آسانسور در شمال تهران کوشش می کند تا با توجه به امکاناتی که دارد اعم از تجهیزات، دسترسی به فناوری، نیروی انسانی متخصص و …. سیستم های آسانسور را طوری طراحی و اجرا کند که هم از نظر کیفیت قابل قبول باشد و هم این که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد. برای یافتن یک شرکت معتبر آسانسور در شمال تهران، لازم است با تحقیق کامل آیتم هایی از قبیل سابقه کار شرکت، پروژه های انجام شده، میزان تخصص و تجربه پرسنل، میزان رضایت کارفرمایان و همچنین هزینه های انجام خدمات و ….. را مد نظر قرار داده و در نهایت یک شرکت معتبر را انتخاب کرده و برای تجهیز ساختمان خود با آن شرکت وارد همکاری شوید.

در این زمینه شرکت هیرو آسانسور یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده آسانسور است که با ارائه خدمات و محصولات باکیفیت توانسته است به خوبی با کسب رضایت مشتریان و کارفرمایان به شریکی قابل اعتماد برای آن ها تبدیل شود.

اجرای آسانسور در شمال تهران

همان طور که در بالا اشاره کردیم در شمال تهران به دلیل رشد فزاینده ساخت و ساز آپارتمان ها و برج های بلند مرتبه، شرکت های مختلفی هم به طور تخصصی کار تجهیز برج ها و ساختمان های بلند به سیستم های آسانسور را انجام می دهند. از این رو اجرای آسانسور در شمال تهران بین شرکت ها مساله ای رقابتی بوده و هر شرکت کوشش بسیاری می کند تا در رقابت با دیگر شرکت ها توانمندی های خود را بهتر نشان داده تا بتواند با کارفرمایان وارد همکاری شود. شرکت هایی می توانند در رقابت با سایر شرکت عملکرد بهتری داشته باشند که علاوه بر برخورداری از امکانات مالی و فیزیکی، از پرسنل متخصص و مجرب هم برخوردار بوده و کیفیت محصول نهایی آن ها در سطح بالایی باشد. همچنین از آن جایی که اجرای آسانسور در شمال تهران، اقداماتی کاملا تخصصی است، رعایت الزامات و ضوابط مربوط به آن هم یک مساله بسیار حیاتی و مهم است. در حقیقت این ضوابط و الزامات می تواند ضمن افزایش قابل توجه در بهبود عملکرد سیستم آسانسور، باعث ارتقای سطح ایمنی آسانسور شود و از بروز خسارات و همچنین سوانح و خطرات جدی جلوگیری کند.

طراحی و نصب آسانسور در شمال تهران

به دلیل تخصصی بودن اجرای آسانسور به خصوص در برج ها و ساختمان های بلند، شرکت هایی که کار طراحی و نصب آسانسور در شمال تهران را انجام می دهند باید کاملا در این زمینه تخصص و تجربه لازم را داشته باشند. طراحی و نصب آسانسور در شمال تهران همانند دیگر مناطق و شهرها، نیازمند طی مراحل و اقدامات متعددی است که باید زیر نظر تکنسین ها و پرسنل متخصص انجام شود. پس از طراحی آسانسور توسط طراحان و مهندسان شرکت سازنده، کار نصب و راه اندازی آسانسور در شمال تهران باید انجام شود. البته در حین نصب و راه اندازی آسانسور در شمال تهران باید به الزامات و ضوابط مربوطه هم توجه شود و در تک تک مراحل نصب این موارد به طور کامل رعایت شود. شرکت هیرو آسانسور که یک شرکت کاملا تخصصی آسانسور به شمار می رود در زمینه طراحی و نصب آسانسور در شمال تهران، تمامی اقدامات و مراحل را به طور تخصصی و زیر نظر متخصصین با تجربه انجام می دهد تا محصول نهایی در سطح بالایی از کیفیت باشد.

در ادامه به مراحل و اقدامات نصب آسانسور به طور خلاصه اشاره شده است:

  1. تعیین محل نصب و تهیه نقشه اجرایی
  2. آماده سازی چاهک آسانسور و کف آن
  3. آهن کشی و نصب ریل های آسانسور
  4. نصب و آماده سازی درب های طبقات در ساختمان
  5. نصب تجهیزات و قطعات مکانیکی آسانسور که شامل موتور و شاسی، کابین ها، فلکه هرزگرد، گاورنر (نوعی ترمز مکانیکی است) پاراشوت (ترمز اضطراری) و نهایتا نصب سایر قطعات و تجهیزات مکانیکی است.
  6. نصب تجهیزات الکتریکی و برق کشی سیستم آسانسور که شامل تابلو فرمان، تابلو سه فاز، تراول کابل و سایر تجهیزات و قطعات الکتریکی دستگاه است.
  7. اخذ تاییدیه استاندارد

اجرای آسانسور در شمال تهران

شرکت هیرو و طراحی و نصب آسانسور در شمال تهران

از جمله شرکت های مطرح و معتبر که در زمینه طراحی و نصب آسانسور در شمال تهران به طور جدی فعالیت می کند، شرکت هیرو آسانسور است. این شرکت به طور تخصصی در زمینه طراحی، نصب و اجرای سیستم های آسانسور برای ساختمان های مختلف در تهران و نقاط مختلف کشور کار می کند. شرکت هیرو آسانسور از ابتدای تاسیس تا حال حاضر که نزدیک به دو دهه می شود انواع پروژه های آسانسور را با فناوری های روز جهانی و منطبق بر استانداردهای سطح بالا برای کارفرمایان اجرایی کرده است. این شرکت تاکنون مجری برخی از پروژه های آسانسور در شمال تهران بوده و یا هم اکنون در حال اجرای پروژه است.

شرکت هیرو آسانسور با کسب دانش تخصصی و بهره گیری از فناوری های مدرن در طول دوره فعالیت خود، همواره کوشش کرده است تا سیستم های آسانسور را با بهترین کیفیت و امکانات مدرن برای کارفرمایان طراحی و اجرا کنند. این شرکت متعهد است تا خدمات و محصولاتی که ارائه می دهد با رعایت کامل الزامات و مقررات مربوطه بوده و افراد استفاده کننده با کم ترین مشکل بتوانند از آسانسورها استفاده کنند.

پرسنل شرکت با استفاده از تلفیق دانش و تجربه تخصصی با خلاقیت، آسانسورهایی را طراحی و اجرا کرده اند که در نوع خود در میان شرکت های رقیب منحصر به فرد بوده و نام هیرو آسانسور در میان شرکت ها و کارفرمایان مختلف خوش بدرخشد.

به همین منظور شرکت هیرو آسانسور آمادگی دارد تا با تمام توان و امکانات، طراحی و اجرای آسانسور در شمال تهران را برای هر کارفرمایی که نیازمند چنین تجهیزاتی است، برعهده بگیرد. پرسنل این شرکت برای اجرای این سیستم ها مجدانه کوشش می کنند تا محصول کار آن ها زمینه رضایتمندی کارفرمایان و افراد استفاده کننده باشد. همچنین در ارتباط با قیمت محصولات و خدماتی که این شرکت ارائه می دهد باید بگوییم این شرکت می کوشد تا با صرفه جویی در منابع و سرمایه های خود و بهره وری هر چه بیشتر، قیمت محصولات و خدمات خود را مقرون به صرفه تر کند؛ تا علاوه بر کسب رضایتمندی مشتریان و کارفرمایان، زمینه همکاری بلند مدت با آن ها را فراهم کند.

88882500 – 09122104684 – 09125679496